V roku 2005 bola založená v talianskom meste Benevento výrobná spoločnosť SESTA Srl s plne automatizovanou a technologicky vyspelou linkou na výrobu viacvrstvových rúr typu PE-Xb Al PE-Xb.

SESTA Benevento, Taliansko
www.sestasrl.it

Filozofiou spoločnosti bolo od začiatku ponúknuť trhu vysoko inovatívny a kvalitný produkt, vyrobený s poprednou technológiou a starostlivým výberom najlepších surovín.

Už od svojho vzniku spoločnosť SESTA Srl zaviedla systém manažérstva kvality obchodných procesov a získala certifikáciu ISO 9001. Postupným vývojom spoločnosti získavali ďalšie certifikáty kvality pre potrubie a celkový systém vodovodných inštalácií, ako napríklad od renomovaného nemeckého inštitútu DVGW alebo Istituo Italiano dei Plastici.

Celý výrobný proces v spoločnosti SESTA Srl sa uskutočňuje pomocou automatizovaných riadiacich strojov a plne automatizovaných liniek. Metodiky prísnej kontroly procesov a materiálov (online a v laboratóriu) zabezpečujú prísny súlad s normami stanovenými certifikačnými inštitúciami a zabezpečujú výrobky s najvyššími štandardmi kvality.

Distribučnú sieť spoločnosti SESTA Srl tvoria krajiny Európskej únie, východnej Európy, Ázie, Afriky a Južnej Ameriky.

Od firmy Sesta Srl sa špecializujeme na predaj tohto sortimentu.