Comisa magnetický filter

comisa magneticky filterComisa Mag je magnetický filter nečistôt pre domáce použitie, ktorý zaručuje nepretržitú ochranu kotla, pretože zadržiava všetky nečistoty prítomné v systéme a tým bráni ich cirkulácii.

Predstavuje optimálne riešenie pre systém voči znečisteniu najmä hrdzou a pieskom), ktoré vznikajú koróziou a usadzovaním vodného kameňa pri bežnej prevádzke vykurovacieho systému.

Magnetický filter pomáha predĺžiť životnosť všetkých komponentov systému akými sú obehové čerpadlá alebo výmenníky kotlov. Comisa Mag filter musí byť inštalovaný na spiatočnom okruhu na vstupe do kotla, má kompaktné rozmery (inštalácia priamo pod kotol).

Prečítajte si viac >>

 

TE-SA magnetický filter

te sa magneticky filterKompaktný magnetický odlučovač nečistôt z chrómovanej mosadze, doplnený plochými spojmi, guľovým uzatváracím ventilom a kohútikom na vypúšťanie nečistôt.

TE-SA magnetický filter umožňuje odstrániť nečistoty železného pôvodu, piesky, hobliny a riasy, ktoré sú obsiahnuté v systémoch. Elimináciou týchto častíc sa udržuje vysoká účinnosť systému, predchádza sa poruchám a zvyšuje sa životnosť (kotlov, výmenníkov, obehových čerpadiel). Magnetický filter má kompaktné rozmery (inštalácia pod kotol) a nevyžaduje špeciálnu údržbu. Montuje sa na spiatočnom okruhu, odporúča sa do každého systému.

Prečítajte si viac >>